Kalendarz Easy Meet

Jeżeli korzystasz z zagranicznych kalendarzy do zapisu na rozmowy z klientami, to już nie musisz tego robić! Od teraz wszystkie najważniejsze funkcje znajdziesz u nas i to w 100% po polsku.

Koniec z skomplikowanymi systemami do zapisów dla klientów! Easy Meet to pierwszy (i obecnie jedyny) taki kalendarz łączący najlepsze cechy swoich zagranicznych odpowiedników. Znajdziesz tu między innymi:

W pełni polskie menu – od ekranu logowania, przez opisy dostępnych opcji, aż po ustawienia formularza – wszystko to znajdziesz w języku polskim. Jest to szczególne ważne dla osób, których klienci nie zawsze radzą sobie z obcymi językami.

Pełna przejrzystość – w Easy Meet znajdziesz wszystkie najważniejsze funkcje. Jednocześnie nie ma tu całej masy opcji, których w praktyce nikt nie używa i tylko sprawiają, że myślimy „Ciekawe co się stanie jak to kliknę…”

Proste ustawienia dostępności – wystarczy kilka kliknięć i masz ustawione dostępne terminy nawet na rok do przodu! Wszystko jasne i klarowne, czyli tak jak powinno być!

1 pakiet – w ramach Easy Meet oferujemy 1 i tylko 1 pakiet do wyboru. Koniec z zastanawianiem się, który pakiet jest Ci potrzebny i czy na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Umiejscowienie na stronie – kalendarz umieścimy na Twojej domenie. Dzięki temu Twoi klienci nie będą się zastanawiać czy są na pewno na dobrej stronie skoro zostali przekierowani na zagraniczną domenę – a takie przypadki naprawdę się zdarzają, o czym już kilkukrotnie słyszeliśmy.

Jak to wszystko wygląda?

Krok 1. - Konfiguracja

Pierwszą rzeczą jaką zrobimy będzie umieszczenie kalendarza na Twojej stronie. W tym celu wygenerujemy kod, który zostaje tylko umieścić w odpowiednim miejscu. Możesz zrobić to samodzielnie lub skorzystać z naszej pomocy.

Krok 2. - Ustawienia

Gdy kalendarz będzie już na Twojej stronie, pora na dopasowanie go do Twoich potrzeb – od ustawień formularza, po ustawianie dostępnych terminów. W razie problemów na którymkolwiek z etapów zawsze jesteśmy do dyspozycji.

Krok 3. - Start

I to wszystko! Twój kalendarz jest zainstalowany na stronie, a klienci mogą zapisywać się na pierwsze spotkania. Pamiętaj tylko, żeby dodać wystarczającą ilość dostępnych terminów!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz jakikolwiek pytania, skontaktuj się z nami klikając w przycisk obok.