Tworzenie Landing Page

W Internecie są dostępne oferty mówiące, że tworzenie stron lądowania nie może być prostsze niż u nich – u nas może!

Oczywiście wszelkiego rodzaju portale i wtyczki ułatwiają tworzenie podstron – zwłaszcza osobom, które nie mają z nimi do czynienia na co dzień. Jednak nawet najbardziej przyjazne w obsłudze technologie cały czas wymagają jednej ważnej rzeczy – Twojego udziału.

Z rozmów z naszymi klientami wiemy, że nie zawsze ma się czas i chęci, żeby wprowadzić zmiany na podstronach lub postawić całe strony lądowania. Tym bardziej, że technologia lubi robić psikusy i z niewiadomych przyczyn nie słuchać się nas wtedy gdy tego najbardziej potrzebujemy. Czarę goryczy dopełnia fakt, że za tę wątpliwą przyjemność musimy jeszcze płacić usługodawcy.

Ale do rzeczy – co możemy Ci zaoferować?

Pełna obsługa – od dziś nie musisz już zajmować się samodzielnie kwestiami technicznymi dotyczącymi strony. Powiedz tylko jak ma wyglądać Twój projekt, a my zajmiemy się resztą.

Szybka reakcja – opisane przez Ciebie zmiany wprowadzimy w życie do 2 dni roboczych od otrzymania maila. Najczęściej jednak zajmuje nam to nie więcej niż 24h.

Wsparcie i wiedza – w życiu widzieliśmy i przygotowywaliśmy całą masę stron lądowania i całych stron internetowych. Także doradzimy co w danej sytuacji sprawdzi się lepiej, czy jakiś problem można rozwiązać w inny sposób oraz jakich elementów nie może zabraknąć.

Integracja ze stroną – każda ze stron lądowania będzie umieszczona na Twojej domenie, dzięki czemu klienci nie będą się obawiać podejrzanych adresów, ze specyficznymi końcówkami.

– Gotowe szablony – co miesiąc dodajemy nowe szablony gotowych podstron, które możesz wykorzystać do swojej inspiracji lub użyć w każdej chwili

Dodatki – jeśli chcesz zainstalować kody śledzące Facebook’a (Pixel) lub Google’a (Analytics), ale nie wiesz jak to zrobić, to również w tym pomożemy.

Jak to wszystko wygląda?

Krok 1. - Twój projekt

Na początek musimy poznać wizję Twojego projektu. Poprosimy Cię o przygotowanie wstępnej wersji projektu. Może być w formie prostej grafiki, nagrania video czy choćby zdjęcia kartki papieru.

Chodzi o to żebyśmy dobrze się zrozumieli w kwestii co gdzie ma być. W razie wątpliwości niezwłocznie zapytamy Cię o szczegóły.

Krok 2. - Materiały

Na 99% na Twoich stronach lądowania będzie znajdował się tekst i grafiki. Zapewne chcesz, żeby tak dokładnie jak to tylko możliwe opisywały one Twoją działalność.

Jednak nikt nie zna lepiej firmy niż osoba, którą ją prowadzi i dlatego przygotowywanie opisów i grafik będzie zadaniem dla Ciebie, w którym możesz potwierdzić tę tezę. Przygotowane przez Ciebie materiały umieścimy w odpowiednich miejscach.

Krok 3. - Realizacja

Mamy już wszystkie materiały i możemy wziąć się za działanie! Daj nam maksymalnie 2 dni, a zobaczysz efekty naszej pracy. W tym czasie zrelaksuj się i pomyśl o tym jak to dobrze, że nie musisz właśnie męczyć się z konfiguracją strony…

Krok 4. - Finał

Właśnie wysyłamy Ci gotowy projekt Twojej nowej strony! Jeżeli będziesz mieć jakieś uwagi, to wprowadzimy odpowiednie poprawki. A jeśli nie, to na razie to wszystko, a my jesteśmy w kontakcie do momentu gdy znowu będziemy potrzebni.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz jakikolwiek pytania, skontaktuj się z nami klikając w przycisk obok.